Які помилки найчастіше відбуваються при покупці заміського будинку?

Жителі міст люблять відпочивати за містом, далеко від міського шуму і суєти. Але, найчастіше, ті, хто вирішив придбати заміський будинок, не знають певних правил, які допоможуть вибрати відповідну нерухомість…

При покупці заміського будинку найпоширенішими помилками є ті, які пов’язані з правом власності на землю і, безпосередньо, на сам будинок. Крім цього, існує ще безліч нюансів, про які мало хто знає.

Нижче представлений список з 5 головних помилок, які здійснюють покупці під час вибору та придбання будинку.

1. Головне – гарний фасад!

При виборі будинку люди найчастіше дивляться на будинок, його фасад, а надійність фундаменту навіть не перевіряють. Адже зараз багато будинків побудовані неякісно, ненадійно.

У таких будинках фундамент, як правило, приходить в непридатність вже через 5-10 років. Досвідчені ріелтори рекомендують проводити технічний огляд будинку. Вартість такої послуги – 500-200 доларів.

2. Домовленість на словах.

Покупці, чи то за звичкою, чи то по незнанню, обговорюють багато нюансів угоди в усній формі, а потім нарікають, коли продавець надходить не так, як вони домовлялися.

Тому обов’язково всі ваші дрібниці потрібно фіксувати в договорі купівлі-продажу.

3. Необізнаність про навколишньої місцевості.

купівля заміського будинку

Ріелтори-професіонали завжди радять оглядати будь-яку нерухомість в різний час доби. Що стосується будинку, то покупцеві обов’язково потрібно під час переглядів дізнатися, що знаходиться поблизу. У підсумку, випускаючи такий момент увазі, покупцям дістаються будинку поруч зі сміттєвими звалищами або навіть кладовищами.

4. Залучення непрофільного юриста.

В даному випадку покупці залучають юристів по знайомству, забуваючи про те, що у кожного юриста своя спеціалізація. Зрештою, угода або розтягується на невизначений термін, або, взагалі, зривається.

Всю необхідну документацію перевіряє ріелторська компанія, а завдання залученого юриста полягає у безпеці проведення операції.

5. Незнання реальної ціни будинку.

Покупець обов’язково повинен провести технічну оцінку об’єкта, щоб дізнатися, чи відповідає реальна ціна будинку поставленої ціною.

Адже вартість практично однакових на вигляд будинків може відрізнятися в рази. Необхідно врахувати наступне: як проведена гідроізоляція, утеплені стіни, якість сантехніки, побудований будинок для продажу і т. п…