Яку країну вибрати при покупці нерухомості?

Вибираючи нерухомість за кордоном, необхідно ретельно проаналізувати багато країн, щоб знайти підходящу. Така процедура може зайняти не один місяць…

Наведемо приклади покупки нерухомості в деяких різних країнах. Враховуємо наступне.

По-перше, вивчити соціально-економічний рівень країни. Під цим можна розглядати і рівень життя людей, і ставлення влади до населення.

Перші позиції в таких показниках займають: Швейцарія, Австрія, Німеччина, Нова Зеландія, Канада.

Для спокійного, комфортного життя підійдуть саме ці країни. Тут немає пробок на дорогах, надто віддалених по території шкільних закладів і лікарень, а також брудних вулиць.

По-друге, вартість житла має першочергове значення. З вищезазначених країн найприйнятніша – це Німеччина (1800 євро за 1 кв. метр).

Ціни в Новій Зеландії майже ідентичні. Дешевше, ніж 5000 євро за кв. метр в Швейцарії, знайти неможливо.

покупка нерухомості

По-третє, ціни промислових товарів в різних країнах розрізняються, до продуктів харчування це теж відноситься. Дорожче лише в Англії та Австралії, середні ціни представлені в Болгарії та Швейцарії, а найдешевше продукти коштують в Німеччині і Канаді.

Високий рівень екології та впорядкованості територій можна виділити серед таких країн як Нова Зеландія, Норвегія, Ісландія та Нідерланди.

Податкова база найбільш лояльна в Ісландії (ставки 2,5%), а сама яка посилилась – в Нідерландах (до 11%). І останнє, що стосується оплати комунальних платежів. Насправді, ці показники найвищі в європейських країнах, їх розмір сягає від 15 до 30% від доходів сім’ї.

Проте в Ісландії комунальні платежі забирають тільки 6% бюджету. Найцікавіше, що російське житло, а саме московське, за ціною обганяє багато країн світу, однак обслуговування, екологія і комфорт – вище.

При покупці нерухомості в чужій країні необхідно враховувати всі можливі аспекти, щоб уникнути несподіваних сюрпризів при проживанні в новому будинку…