Яку купити нерухомість в Новій Зеландії?

Мальовничі пейзажі, високу якість життя, гірськолижні курорти і нескінченні піщані пляжі – ось, що таке Нова Зеландія. Іноземні інвестори давно звернули увагу на нерухомість цієї країни…

Нерезиденти Нової Зеландії, бажаючі купити будинок або земельну ділянку, зобов’язані рахуватися з особливостями законодавства цієї країни.

Якщо продається нерухоме майно, вартість якого перевищує встановлений владою ліміт, потрібно запитувати дозвіл у державних структур.

Дозвіл також необхідно в тому разі, коли сільськогосподарські землі купуються за ціною, яка вища від встановленої.

Нерухомість на берегах озер і земельні ділянки на численних островах – під особливим державним контролем.

Будинку – це найпопулярніше і поширене житло в країні. Традиційний спосіб побудови таких будинків полягає в об’єднанні кількох самостійних будівель в єдиний комплекс.

Але при цьому у кожного вдома є свій окремий вхід і обов’язково невеликий газон. Будівлі, що стоять відокремлено від інших, вважаються елітними, і далеко не кожному по кишені.

Біля такого будинку нерідко розбитий великий і доглянутий сад. На продаж виставляються об’єкти нерухомості, розташовані, як у місті, так і високо в горах.

Яку купити нерухомість в Новій Зеландії?

У Новій Зеландії квартири не користуються популярністю. Зазвичай це дешеве житло в бідному кварталі або, навпаки, шикарні апартаменти в дуже дорогому елітному комплексі. Квартири представлені, як на первинному, так і на вторинному ринку.

Їх охоче орендують студенти та іноземні бізнесмени. Можливо, тому в останні роки зарубіжні інвестори звернули свою увагу на новозеландські квартири, як на стабільне джерело доходу.

Кожен інвестор думає про придбання земельної ділянки у Новій Зеландії. І, часом, неважливо, де він знаходиться – у межах міста, на узбережжі або в горах.

Іноземці можуть купувати нерухомість в будь-якому регіоні країни. Ділових людей тягнуть столиця – місто Веллінгтон, а також мегаполіс Окленд. Якщо в планах іноземного громадянина – відкриття власного бізнесу, то варто звернути увагу на об’єкти, розташовані в цих містах.

Ті, хто хоче в Новій Зеландії жити постійно, залишаться задоволені об’єктами, розташованими в місті Данідіне, багатому історичними пам’ятками, а також у Квінстаун, вважається гірськолижним курортом…