Яку нерухомість краще придбати в Азії?

Збираючись купувати нерухомість потрібно розглядати всі варіанти. Думайте про покупку будинку або квартири не тільки в столиці, біля свого міста або взагалі в Росії, але і за кордоном. В останні роки дуже популярна нерухомість в Азії…

Асортимент неймовірно широкий доступні жалюгідні хрущовки, і будиночки на березі океанів, сучасні квартири, оснащені за останнім словом техніки, і справжні королівські палаци. Що ж з цього слід вибрати?

Все залежить від Ваших уподобань. Якщо Ви хочете, щоб нерухомість приносила дохід і з часом окупила себе, то, можливо, краще задуматися про покупку будиночка або затишної квартири де-небудь на курорті або популярному туристичному містечку.

Під час сезону Ви можете здавати житло, причому, набагато дорожче, ніж де-небудь ще. А якщо самим захочеться вибратися на відпочинок, то не буде потреби знімати номер в дорогому готелі.

В продовження теми про відпочинок можна поговорити і про нерухомості поблизу моря і водойм. Вони користуються величезною популярністю, таких будиночків в Азії досить багато, точно так само, як і мальовничих місць.

Що дивно, коштують вони відносно недорого. У будь-якому випадку не дорожче, ніж невелика квартира в центрі Москви. В ній Ви зможете відпочити, коли захочеться, запрошувати гостей, та й взагалі вибиратися в цей райський куточок хоч кожен місяць. Знову ж її можна буде здавати в оренду.

Яку нерухомість краще придбати

Дуже дешева нерухомість в селах і невеликих містах Китаю. За неймовірну суму можна купити більше, ніж симпатичне житло. Приміром, за мільйон рублів з легкістю можна знайти трикімнатну квартиру в центрі міста з усіма необхідними благами.

Примітно, що в Китаї і ціни на продукти набагато нижчі. Хочете поселити своїх батьків або ознайомиться з чужою культурою? Тоді цей варіант виявиться досить симпатичним.

Якщо Ви часто їздите в Азію по роботі, то варто звернути увагу на невеликі квартирки поблизу центру міст або місць, де Ви часто буваєте по роботі. Ви ж не збираєтеся затримуватися там надовго, та й до того ж все, що Вам потрібно – це нічліг, ванна і кухня може бути.

Не забувайте, що варто враховувати те, де і в якому районі знаходиться нерухомість, в якій країні і які створені у Вашому місті умови для туристів. Вибирайте нерухомість ту, яка розташована в безпечному районі і звідки Ви зможете легко дістатися до аеропорту або як мінімум до найближчого міста…