Яку нерухомість можуть запропонувати в Монако?

Як вважають багато дослідників світового ринку нерухомості, найбільш вигідну держава для капіталовкладень іноземців – це Монако. Саме в Монако покупцеві пропонують найкращу систему податків, і швидкий, майже безпроблемне оформлення власності…

Найбільш вигідна нерухомість в цій країні окупається також високим рівнем життя, а ще можна заробити на придбаної нерухомості. Державна модель Монако така, що в ній немає виплати прибуткового податку, а також у законодавстві держави немає податку на дарування нерухомості або приріст капіталу.

Найвигіднішим є і оплата податку для оформлення нерухомості у спадщину. В Монако немає встановленої єдиної ставки на спадщину, як, наприклад, в інших європейських державах. На ставку податку впливає ступінь споріднення майбутнього власника і власника нерухомості. Це дуже вигідно для прямих родичів власника, вони заплатять мінімум при оформленні документів.

Але при придбанні нерухомості в Монако потрібно буде здійснити оплату податку на прибуток, а він залежить від ряду умов укладеної угоди: на території якої країни відбувається оформлення документів на нерухомість, і який вид діяльності веде представлене в документі підприємство (якщо нерухомість купує юридична особа). А також додатковий податок на придбану нерухомість ввели для французьких громадян, які не проживають на території князівства протягом 5 років до 1962 року.

нерухомість в Монако

А тим, хто придбав будинок або квартиру в цій країні, отримати вид на проживання набагато простіше. І до того ж орендар місцевої нерухомості зможе отримати умови з пільгами для оформлення посвідки на проживання.

Квадратний метр в князівстві Монако коштує набагато дорожче, ніж в Москві або в Лондоні. В середньому він складає 45 000 євро. Проте рівень життя в Монако відповідний. Тут постійно ростуть ціни на нерухомість, хоч і не так стрімко як в Парижі.

Отже, нерухомість в Монако – це найкращий варіант «перечекати» кризу. Гроші, вкладені в нерухомість цієї країни, будуть в цілості й схоронності. Найбільш популярний тип нерухомості – це апартаменти: квартири з декількома або однією спальнями.

Наприклад, квартира з площею 250 квадратних метрів в районі Фонв’єй оцінюються приблизно в 18 000 000 євро. А ось в центрі аналогічна квартира буде коштувати 78 000 за квадратний метр.

Незважаючи на світову кризу, правила життя в Монако залишаються розкішними.