З чого почати пошук знімного житла?

Сьогодні багато подружні пари починають своє життя зі знімного житла…

По перше це звичайно ж простий брак коштів щоб зробити покупку свого житла, по друге це перевірка своїх відносин у сімейному житті.

З такою ж проблемою стикаються і студенти, через брак кімнат у гуртожитку багато починають шукати знімні квартири або кімнати.

Такий масовий попит в основному підходить на кінець серпня, так як частіше грають весілля, так і навчання не за горами.

З чого ж почати пошук необхідного житла? Спочатку необхідно вивчити всі оголошення по здачі житла, найчастіше люди подають оголошення і пишуть в ньому свою адресу і телефон.

Якщо є можливість, то можна скористатися і Інтернет версією рубликам «нерухомість» або «з рук в руки».

Це багато в чому скорочує ваш пошук, тим більше якщо вам здається що це не для вас, вам не варто туди їхати, а якщо варіант вам підходить, то відзнач його олівцем, і домовтеся подивитися житло.

Що б ваш розмова був не порожнім, напишіть для себе більш хвилюючі питання, що ви хочете дізнатися. В основному ця площа, оплата комунальних послуг, наявність сусідів, термін здачі і так далі.

Сьогодні у багатьох оголошеннях відразу пишуть що пропонують: ліжко-місце, кімната, будинок або квартиру. Найекономнішим є ліжко-місце це місце в основному для ночівлі.

Вашим є тільки ліжко, решта все ставитися до загального користування, а значить, без сусідів тут не обійдеться.

Знімна кімната, звичайно ж, більш зручний варіант вона може знаходитися, наприклад в 3х кімнатній квартирі.

Сусіди, звичайно, будуть, але не так близько, ви самі вставляєте замок і ваш куточок надійно прихований від чужих очей. Інші кімнати будуть в загальному користування це передпокій, кухня, ванна і туалет. Якщо ви звикли до повного самотності по вам підходить тільки знімна квартири або будинку.

знімне житло

Квартира буде дорожче, але ж це цілком виправдано, тут вам і шикарна площа і ніяких сусідів. Немає сварок по сплаті комунальних послуг, чужих бійок і так далі.

Будинок, звичайно, знімають дуже рідко, багато в чому це залежить по сплаті податку на земельну ділянку, а так само на прилегле побудова до будинку.

Але все ж грають факторами вашого вибору будуть служити: район здачі житла, кількість кімнат, наявність меблів, наявність холодильника, особливості проживання, телефон, Інтернет та інше благо цивілізації.

Пам’ятайте і ще про одне, якщо квартира здає сам господар, вона буде набагато дешевше, ніж пошук через агентства.
Після того як ви вибрали потрібний вам варіант, обговоріть всі деталі і дрібниці проживання.

Як ви будите платити оренду і комуналку, як часто будуть заходити господарі, чи можна заводити тварин і так далі. Бажаємо вам доброго і вдалого вибору…