Законопроект Про ріелторську діяльність вже в Держдумі!

Днями з’явилася інформація про те, що законопроект «Про ріелторську діяльність» знаходиться вже в Державній Думі на розгляді…

Отже, до прийняття закону україни залишилося зовсім небагато часу. Основним мотивом нового закону є, безсумнівно, спроба законодавчо врегулювати в країні ріелторську діяльність. Якщо чесно, давно пора поставити ріелторів в законні рамки.

Не секрет, що в даний час ріелтори, в основному це стосується приватних ріелторів, які працюють на свій страх і ризик. За свої помилки і недоліки відповідальності не несуть, ріелторська діяльність абсолютно непрозора, все покрито таємницею, а кожен другий ріелтор, як правило, несумлінно ставиться до виконання своїх обов’язків, «підставляючи» і «кидаючи» на кожному кроці клієнта.

Законопроект Про ріелторську діяльність

Народ перестав довіряти ріелторам, вбачаючи в кожному з них потенційного шахрая. Продавці і покупці нерухомості тепер вважають за краще здійснювати свої операції з купівлі-продажу, не вдаючись до послуг ріелторів. Зв’язуватися з ріелторами стало, як недоцільно, так і небезпечно.

Населення називає тепер ріелторів «посередниками», тобто зайвою ланкою між продавцями і покупцями.

Може новий закон щось змінить в кращу сторону? Будемо сподіватися. Якщо Закон «Про ріелторську діяльність» буде прийнятий і вступить в законну силу, то будь ріелтор зобов’язаний вступити в якості члена СРО (саморегулівна організація).

Більш того, рієлтору доведеться платити і внески, а СРО буде систематично проводити обов’язкову перепідготовку і підвищувати кваліфікацію своїх членів. Так що, кожен ріелтор буде володіти необхідними знаннями та навичками, хоче він цього чи ні.

А населення отримає якісні і добротні послуги. Ось і буде покінчено, нарешті, з правовим нігілізмом, що панує в ріелторської середовищі…