Заміські селища Петербурга

Елітні селища складають зовсім невеликий відсоток всієї заміської нерухомості Петербурга. Ольга Ульянова, представник компанії «Мегаліт», дала інформацію про те, що лише 5-10 % від усієї кількості сезонних споруд можна віднести до організованого типу…

Більшість заміської нерухомості – це дачні будиночки, призначені для представників середнього класу з порівняно невисокими доходами. А елітні селища складають 20% від усього кількості нерухомості в передмісті Петербурга, в той час, як селищ категорій економ — і бізнес-класів значно більше.

Велику роль на зростання популярності об’єктів нерухомості за містом відіграє можливість добиратися до них, тобто наявність хороших транспортних шляхів. Само собою зрозуміло, що чим ближче до міста знаходиться селище, тим охочіше в ньому купують будинки, отже, вартість цих будинків зростає.

Заміські селища Петербурга

Так, компанії, що займаються будівництвом котеджів за містом, основний упор роблять на селища, розташовані не далі 80 км. від міста, а основна маса продаються і купуються об’єктів нерухомості розташована в 20-30 км від Петербурга.

Найпопулярнішими і, відповідно, найдорожчими, можна назвати селища Курортного і Виборзького районів, в яких ціни починаються з 20 мільйонів. У Всеволожском районі вартість трохи менше і варіюється від 12 до 15 млн рублів. У Гатчинському районі і Ломоносово будинок можна придбати за 8-10 млн. рублів, хоча розвиток селищ з елітними показниками вплинула на ціну і тут.

Ціни піднялися в багатьох районах, в яких інфраструктура досягла певного рівня розвитку. Також зросли ціни і в Стрельні, після того, як була відремонтована місцева визначна пам’ятка. Наступною причиною дорожнечі будівель в передмісті стає поліпшення транспортних умов.

Наприклад, експерти вважають, що після того, як відремонтують дорогу і зроблять гарний з’їзд з МКАД у бік на Сосново, житло в Приозерске подорожчає більше, ніж нерухомість на Виборзькому ділянці…