Зняти квартиру дешевше і простіше

І квітень, травень будь-якого року є «чорною смугою» в житті кожного орендодавця…

Саме в ці місяці року ті, хто орендує квартири, розривають договори, а знайти нових мешканців буває дуже складно. Цей процес безпосередньо пов’язаний з дачним сезоном.

Практично всі власники житла в столиці зрозуміли, що здача житла на літні місяці, які вони можуть провести на дачі, є дуже вигідною угодою.

У той же час, в ці місяці покидають місто іногородні студенти, ті, хто найбільш активно орендує житло. Але і, плюс до цього, у зв’язку з сезоном відпусток, знижується ділова активність.

В результаті всіх цих процесів, орендарі починають «кусати лікті» у зв’язку з недоглядом гарного прибутку.

Ріелтори, які займаються здачею квартир, у приватній бесіді відзначають, що на околиці Москви вартість однокімнатної квартири знизилася до 20 000 рублів.

Експерти ринку нерухомості та професійні аналітики про таких цифрах замовчують, але вони відзначають, що помітно збільшився зростання пропозиції в цих районах.
Разом із зростанням пропозиції зменшився попит на послуги, що цілком природно для літніх місяців.

Охочих зняти житло в квітні стає менше на цілих одинадцять відсотків. За даними дослідників, найбільш популярними були однокімнатні квартири.

Аналітики відзначають різке падіння цін на оренду житла, але тенденцію на невеликі квартири вони визнали.

Зняти квартиру

Також, експерти відзначили, що двокімнатні квартири на околицях Москви подорожчали на 2-3 відсотки, а трикімнатні – майже на 8 відсотків.

Втім, за оцінками експертів, тенденції в сегменті елітного житла та житла бізнес-класу протилежні. Однокімнатні квартири подорожчали на 5-6 відсотків, двокімнатні квартири – на 4-5 відсотків, а трикімнатні, в свою чергу, подешевшали на 1-2 відсотка.

Ну, а якщо ми повернемося до більш масового сектору, то до вересня ситуація докорінно зміниться. А баланс попиту і пропозиції увійде в правильне русло. Так само повернуться, і ціни, і пошуки квартири дешевше 20 тисяч рублів в межах МКАД не увінчаються успіхом.

У квітні починають з’являтися квартири терміном здачі на три-п’ять місяців, і ціни знижуються на 5-10 відсотків нижче звичайних. В основному, це однокімнатні та двокімнатні квартири. Житло економ-класу користується таким попитом, так як ціна на такі квартири дещо нижче.

Це дуже вигідно для клієнта, який хоче заощадити і, поряд з цим, взяти квартиру на більш довгий період…