Звертаємося до юриста перед тим, як купити нерухомість

Покупка нерухомості представлялася нам досить легким завданням. Марячи про розширення наших, ми просто не давали собі, яка кількість сюрпризів можливо помітити, але не дай бог і пропустити в ході придбання житла…

На перший погляд: якщо є кошти, то відшукати житлоплощу – справа дріб’язкова. Про притягнення до вирішення труднощі юрисконсульта або ж юриста пов’язаних з нерухомості в тому числі і не вирішили.

Втім, належну квартира ми підшукували найбільш року. Завжди що-небудь не організовувало: поверх не той, то регіон шумний, то стан житлоплощі це, власне готівкових коштів на ремонт треба не менш, ніж на покупку.

І несподівано виявляємо варіант в: регіон – мрія, житлоплоща, скажімо намічали, двокімнатна, чистенька, педантична. Власник, чарівний підліток, реалізовує житлоплощу надалі загибелі засновника і має намір відбувати до рідні, або у Владивосток, або в Хабаровськ, не дане вагомо.

як купити нерухомість

Основне те, власне житлоплощу в хорошому стані, продається невідкладно і за вартістю на 200 тис. дешевше, ніж подібні.

Підфартило! Я полетіла до нашого ріелтора, так як потрібно все оформляти і негайно. Повірений, юрисконсульт за освітою, глянув на мене якось дивно, і вимовив, власне насамперед житлоплощу треба з’ясувати. Чого ж там проводити перевірку?!

Ідеї в голову полізли самі погані, практично до того, власне агентство цікавий варіант саме перекупить не бачити нам даній житлоплощі, як власних вух. Через 2 дні, спасибі зусиллям ріелтора, виявилося, власне житлоплощі, справді, написаний лише власник, з яким ми спілкувалися.

Втім виявилося (і сусіди це довели), власне є ще старший брат, саме в даний момент навколишній в місцях не настільки про їх терміні рішення він повертається і автоматом прописується в цій двокімнатній квартирі, так як, за законом, прав на житло він не втрачає.

Нічого собі, обтяження:від прізвища старшого брата господарі не оформили, хоча зарікалася, власне! Як говоритися, житлоплощу ми брали зовсім іншу, у відсутності таких підводних каменів. юристу спасибі величезне, якщо б не його консультації, безизвестно, яке б кількість завдань у нас було і які б ще виявилися…